Citroen C3

27. října 2006 v 11:32 |  Citroen
Citroen C3 byl na český trh uveden v roce 2002. Vnesl do světa nových vozů zaoblené tvary, prostorný interiér a okouzlil své klienty nápaditým designem.

Nyní přichází na trh ve své nové verzi - s lehce pozměněným designem dodávající dynamický výraz a a kvalitativními změnami v interiéru.
EXTERIÉR
Robustnější, dynamičtější výraz v přední části díky výraznější masce, jemnější výraz zadních partií díky krystalově průzračným zadním sdruženým svítilnám.

Nová kratší maska chladiče je lépe včleněná a s větracím otvorem v dolní části. Nový štít sahající výše mezi světla se spodní širší mřížkou přístupu vzduchu doplňuje působivější logo značky Citroen.
INTERIÉR
Nová přístrojová deska má rozšířené displeje s kapalnými krystaly, stylizovaný design, nový otáčkoměr s červenou zónou, lepší čitelnost všech údajů, červené podsvětlení, které se rozsvěcí v červené zóně otáčkoměru na sportovních verzích.

Středová konzole má nový design a přehledné začlenění všech prvků. Nová madla a tkaniny byly použity pro kvalitativnější vzhled dveří.
BEZPEČNOST
Díky svým vysokým standardům jsou testy EuroNCAP uznávány jako nejvýznamnější evropská bezpečnostní zkouška. Přední místa kategorie malých kompaktních vozů obsadily po sérii testů nové modely značky Citroën. Nárazové testy EuroNCAP jsou zkouškou, která důkladně prověřuje všechny bezpečnostní prvky testovaných vozů. Vozy jsou podrobeny čelnímu nárazu do bariéry při rychlosti 64 km/h., bočnímu nárazu deformačního čela rychlostí 50 km/h a simulaci střetu auta s chodcem při rychlosti 40 km/h.
VÝBAVA
Citroën C3 skloňuje komfort a bezpečnost ve všech pádech. Mimořádně široká standardní výbava zahrnuje čelní airbagy řidiče a spolujezdce, posilovač řízení s variabilním účinkem, centrální zamykání, výškově a podélně nastavitelný volant a výškově nastavitelné sedadlo řidice
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama